VŠETKO, ČO STE CHCELI VEDIEŤ O SNEHU!

AK MÁTE AKÚKOĽVEK OTÁZKU, NAPÍŠTE NA info@elitesnus.com!

ČO JE SNEH?

Snus je náhrada nikotínu bez tabaku, ktorá sa musí jednoducho vložiť pod jazyk a nemusí sa napríklad zapáliť na cigarete. Biele aj malé, ľahko použiteľné a tiež si nezničí zuby!

Vrecúško obsahuje prírodné vlákna a tiež žuvacie plnivo, ktoré obsahuje nikotín a rôzne ochutené nosiče, ktoré uľahčujú vstrebávanie nikotínu!

Aké sú výhody snusu?

Hlavnou výhodou prechodu na snus je, že obvyklé množstvo nikotínu sa môže konzumovať bez nepriaznivých účinkov, ako sú poškodenie pľúc a horných dýchacích ciest.

Okrem toho je možné nsnüss použiť kdekoľvek a kedykoľvek, pretože nezahŕňa emisiu dymu. Na rozdiel od iných tabakových výrobkov majú tieto vrecúška úplne bielu farbu bez zafarbenia zubov, čím tiež zbavujú používateľa škodlivých účinkov.

Pretože výrobok pozostáva z čistého tabaku, v ústach chýba dlhotrvajúca chuť tabaku, ktorú mnohí považujú za nepríjemnú.

  • Čistý tabak – biely, diskrétny vzhľad, nezruinuje vaše zuby!
  • Dobrá náhrada za cigarety – použite ho kdekoľvek!

Čo je to nikotín?

Nikotín je extrakt s prirodzeným stimulačným účinkom, ktorý sa extrahuje z tabakových kríkov počas spracovania, z ktorých sa vyrába snus.

Konzumovaný nikotín má na väčšinu používateľov upokojujúci účinok.

Aký je rozdiel medzi bezdymovým bielym tabakom a bielym tabakom a tabakom bez obsahu nikotínu?

  • Bez tabaku – výrobok obsahuje nikotín, ale bez tabaku.
  • Biely tabak – bielený tabakový list, ktorý obsahuje nikotín aj tabak.
  • Celá biela – úplne biely produkt, ktorý je bez tabaku aj s obsahom nikotínu.
  • Bez obsahu nikotínu – vo väčšine prípadov prípravok z rastlinných vlákien bez tabaku.
Nákupný košík

Tisztelt Vásárlóink!

Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a COVID-19 miatt a külföldről való termékbeszerzésben lassulás tapasztalható, ezáltal nehezedik számunkra a rendelések feldolgozása! Minden erőnkkel dolgozunk azon, hogy sikerüljön feltölteni a raktárkészletünket, hogy ne érjen benneteket negatív tapasztalat.

Megértéseket köszönjük!

EliteSnus Csapata